דף הבית                   מוצרים                   הורדות                   לקוחות               צור קשר


מערכת ממוחשבת עבור רישום לגני ילדיםת
וניהול תלמידי בתי ספר ברשות המקומית

תכנתהתלמיד מציעה פיתרון כולל למערך ניהול תלמידים ברשות המקומית. המערכת פותחה בכלים מתקדמים,ידידותית מאוד, פשוטה להפעלה ומספקת את כל המידע החשוב למחלקת החינוך.

המערכת עוקבת אחרי התלמיד מיום כניסתו למערכת ועד עזיבתו. עזיבת תלמיד מהמערכת מעבירה אותו לארכיון, בארכיון נשמרים כל הנתונים שנוהלו ע"י המחלקה לאורך השנים.

ניהול קובץ התלמידים בבתי הספר

התוכנה קולטת את רשימות התלמידים באמצעות ממשק ITL שמגיע מבתי הספר. הממשק כולל את פרטי התלמיד: ת.ז. שמות הורים, כתובת וטלפונים וכד'.
לתוכנה יכולת לקלוט או להפיק ממשקים למערכות נוספות לפי הצורך, כגון ממשק עבור השירות הפסיכולוגי חינוכי ("קדם" של ספרת ותכנות אחרות), קליטה מתכנת ניהול אוכלוסון ברשות, קליטה ממשרד החינוך (תלמידי חוץ), קב"סים, תוכנת הרווחה, מערכות הבטיחות ועוד.

להלן חלק מהפונקציות שהמערכת מטפלת בהם:


ניהול תלמידי חוץ
טיפול במעוכבי רישום
העברות תלמידים במוסדות החינוך
מעקב אחרי תלמידי החינוך המיוחד
ניהול רב שנתי של מערך התלמידים ועוד...
ניהול קובץ תלמידים של הרשות
ניהול מוסדות חינוך ברשות
ניהול כוח אדם חינוכי ברשות

ניהול רישום בגני ילדים
המערכת נותנת פתרונות עבור רישום לגני ילדים, ניהול בקשות הורים, שיבוץ מהיר לפי חתכים נדרשים, תצוגה גראפית של השיבוץ לפי מוסד או גיל, רישום לכיתות א', מצבת כוח אדם במוסדות, מעקב אחרי תפקידי צוות במוסד, מעקב על תלמידים בחינוך המיוחד, הוצאת דוחות חכמים על המסך וייצוא ל excel ועוד. לתוכנה יכולת לקלוט או להפיק ממשקים למערכות נוספות לפי הצורך, כגון ממשק עבור מערכות הגבייה, ממשק למשרד החינוך ועוד.


מערכת מכולל דוחות
המערכת מספקת דוחות מצב לשליטה ומעקב, דוחות סטטיסטיים, התפלגויות, גרפים...
לרוכשים את תוכנת התלמיד מסופק בחבילה גם "אורים-מחולל דוחות" . המחולל, קל לתפעול וחכם בביצועיו ומאפשר להפיק עיבודי מידע באופן עצמאי בהתאם לדרישות האגף, המחלקה או המדור לפי כל חתך או מיון נדרש.כרטסת ילדים רישום ושיבוץ בעלי תפקידים התפלגות למוסדות התפלגות כיתותהתפלגות יישובים התפלגות שנת לידה


מצגת
אינטרנט