דף הבית                   מוצרים                   הורדות                   לקוחות               צור קשר

עומר - תוכנה לניהול רכש ומצאי

גופים כמו רשויות או מוסדות גדולים הם גם בעלים של ציוד רב, בעל ערך כספי גבוה.
מעקב על כל פריט ופריט בארגון הוא תהליך מורכב הדורש מיומנות רבה, דיוק ומקצועיות מוכחת. בסביבה דינמית בה נתונים מתעדכנים במהירות, ארגון המערכת דורש מחשוב מתקדם ואמין העונה לדרישות כלליות וספציפיות.
מערכת ניהול האינוונטר של חברת ספרת תוכננה לענות לצרכים אלו ביעילות ובפשטות.
עומר מציעה ארגון קטלוג פריטים ב-4 רמות המאפשר גזירת חתכים לפי סוג, קבוצה, ספק, וכדומה.
מעקב אודות רכש: החל בהזמנות פנימיות, הצעות מחיר, הזמנה חיצונית מספקים ותעודות כניסה (משלוח)- כולל כניסות לאתרים השונים שבחסות המוסד.
הנפקה של ציוד עמיד ומתכלה למחלקות השונות בתוך הארגון כולל השלכה על ניצול התקציב של המחלקה. בהנפקה - אפשרות לחיוב על פי מחיר רכש אחרון או מחיר ממוצע של פריט נרכש.

עומר ר תמצאו את האפשרות לנהל השאלות של ציוד ללקוחות פרטיים.

עומר מאפשרת הפקת מדבקות בר קוד. דבר המקל באופן משמעותי על ספירת מלאי תקופתית.

דוחות פשוטים ומורכבים של מצאי, תנועות, רשימת גריעות, חיובים, וכדומה.

התוכנה מגיעה עם האפשרויות הבאות: חישוב יתרות מיידי, ספירת מלאי לפי מיקום, מעקב אחרי העברות ציוד בין מחסנים או אתרים בארגון, שכפול מחסנים, הערכות כספיות של המצאי לפי חתכים שונים, השאלות ממחסנים – למחסנים ולפרטיים, הצעות מחיר והשוואה בין ספקים, הפקת מדבקות בר-קוד לפריטים, מעקב לקוחות – הזמנות, תעודות משלוח, חשבוניות, קבלות, דוחות תנועות במחסנים.

בפיתוח יישום אינטרנטי המאפשר לאנשים באתרים השונים לדווח על מצב הציוד שברשותם, במטרה לחסוך עלויות של חברה חיצונית המבצעת סקר מלאי.

עומר מסופקת למשתמש עם אורים- מחולל דוחות עברי משוכלל קל להפעלה ובעל עוצמה רבה המאפשר יצירת חתכים ומיונים לפי צרכי המשתמש הדפסה למסך , למדפסת או יצוא דוחות ל excel ועוד.

קטלוג מדורג תעודת כניסה יתרות מלאי הקצאות ציוד הזמנת ציוד באינטרנט